سوالات متداول

همانطور که مشخص است ، نحوه خرید از دکتر الکترونیک بسیار راحت و آسان است.

حتی لازم به ایجاد حساب هم نیست!

در ابتدا محصول مورد نظر خود را با استفاده از جستجوی سایت1 و یا دسته بندی ها پیدا کنید و بعد از کلیک روی محصول مورد نظر ، تعداد سفارش خود را در فیلد مخصوص  وارد کرده و بر روی  کلیک کنید.

برای چک کردن نهاییِ سفارش به  در قسمت سبد خرید2 رفته و بعد از ثبت هرنوع تغییرات نهایی و در صورت نداشتن کد تخفیف3 روی  کلیک کرده و در صفحه بعد تمامی مشخصات خود را وارد کنید.

نکته : توجه شود که درج کد پستی از ملزومات ارسال است. ثبت هرگونه اطلاعات نادرست بر عهده مشتری است . درصورت درخواست برای ارسال به آدرس دیگر با پشتیبان سایت ، تماس بگیرید .

بعد از انتخاب روش ارسال4 برای ثبت سفارش و پرداخت آن برروی  کلیک کنید. بعد از پرداخت سفارش ، رسید ثبتِ آن در صفحه بعد به شما نشان داده می شود. همچنین پیامک تایید5 آن که حاوی اطلاعات سبد شماست ، برای شما ارسال شده و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

__________________________________________________________________________________________________________________________________

1 – ( در ورژن موبایل از مسیر : نوار ابزار (قسمت بالا سمت راست صفحه) – فیلد جستجو را لمس کرده و کلمه مورد نظر خود را جستجو کنید.)

2 – ( قسمت بالا سمت چپ صفحه)

3 – (در صورت داشتن کد تخفیف ، کد را در فیلد مربوطه وارد کنید و سپس بر روی اعمال تخفیف کلیک کنید.)


  • پست پیشتاز
  • تیپاکس
  • باربری

5 – (فاکتور نوشتاری)

 .تمامی محصولات روشنایی , قبل از ارسال توسط کارشناس تست و بعد ارسال میشود

1-گارانتی بازگشت وجه:

بازگشت وجه 72 ساعت محصولات پس از تحویل درصورت بروز مشکل

“لازم به ذکر است تمامی محصولات قبل از بازگشت وجه توسط کارشناس تست شده و در صورت نبودن مشکل در هر صورت (مخدوش شدن , هرگونه باز شدگیِ پک توسط مشتری و …) وجه دریافتی به حساب مشتری واریز می شود”

2- لغو از خرید:

مشتریان عزیزی که بعد از ثبت سفارش (قبل از ارسال) , سفارش خود را به هر دلیلی لغو می کنند , تمامی مبلغ پرداخت شده به حساب ایشان مسترد می شود و بعد از استرداد پیامکی با عنوان “لغو از خرید” ارسال می شود.